#BecauseIhearIlive

#BECAUSEIHEARILIVE

Kromě toho, že pomáháme jednotlivým dětem, rodinám a centrům v různých místech světa, máme i rozsáhlou osvětovou mezinárodní integrační kampaň pod názvem #BecauseIhearIlive, která si dává za cíl šířit osvětu o podmínkách života neslyšících dětí v regionech, kde Smiling Crocodile působí. O tom, že každý má právo patřit do naší společnosti, zaslouží si pomůcky, terapie a vzdělávání, které potřebuje. A hlavně má právo na krásný život.Součástí kampaně je i mezinárodní hymna pro neslyšící, kterou složil zpěvák a ambasador organizace Milan Peroutka se svým bratrem Janem Perotkou a otextovala ředitelka Smiling Crocodile Dagmar Herrmannová.

Stejnojmenná písníčka byla nahrána jak zvukově, tak obrazově, v podobě klipů v 10ti jazycích a ve 12ti zemích světa. Písnička byla již v mnoha mediích na světě a její poslání se šíří a bude šířít dál.Vše poctivě zdokumentoval kameraman a dokumentarista Aleš Vašíček.

Všechny verze klipů můžete najít na Youtube Smiling Crocodile a detailní info přímo na kampaňových sociálních sítích FB a Instagramu @becauseihearilive

 

Krátké dokumenty ze zemí, kde Smiling Crocodile pomáhá neslyšícím dětem a dětem s kombinovaným postižením